Wilt u eens verder praten?

Wij horen graag van u!

Wij denken graag mee over waar in de wereld u meer kunt leren over de thema's die voor u van belang zijn. En uiteraard is dit tevens de plek voor andere vragen, suggesties en opmerkingen.
Graag horen we hoe we u zo goed mogelijk kunnen helpen.

Natascha Walenberg
Programma Manager
+31 6 2888 3011
natascha@voyedge.nl bekijk biografie
Rosalie Urselmann
Eigenaar
+31 6 2498 0427
rosalie@voyedge.nl bekijk biografie
Ester van Wylick
Programma Manager
+31 6 4670 6998
ester@voyedge.nl bekijk biografie
Amé van Meijl
Projectcoördinator
+31 6 2846 5775
ame@voyedge.nl bekijk biografie
Yolanda Huijts
Projectcoördinator
+31 6 2871 1986
yolanda@voyedge.nl bekijk biografie
Judith Huysmans
Programma Manager
+31 6 1841 3372
judith@voyedge.nl bekijk biografie
Jules Takagishi
Expert Japan

jules@voyedge.nl bekijk biografie

TERUG NAAR BOVEN TERUG NAAR BOVEN